Strona archiwalna.

Sprawdź aktualny cennik.

cennik copywritingu, namingu, tworzenia tekstów

Cennik opisów produktów do sklepów internetowych

Przekonaj klientów, że muszą to mieć

W polskim Internecie działa około 20 tysięcy e-sklepów. To oznacza, że masz sporą konkurencję, która w pewnym momencie może zniknąć Ci z oczu. Choć nadal decydującym czynnikiem wyboru sklepu internetowego jest cena, to dla coraz większej grupy klientów liczy się także funkcjonalność, bezpieczeństwo i atrakcyjna prezentacja produktu. Zdjęcia to za mało. Niezbędne są też profesjonalne, sugestywne i rozbudowane opisy produktów. Przygotujemy je dla Ciebie i damy Ci narzędzie do zyskania przewagi nad konkurencją.

Jaką rolę pełnią opisy produktów w sklepie internetowym? Zastępują sprzedawcę, przyjaciółkę, partnera, nawet lustro. Dobrze napisany opis pozwala nie tylko poznać cechy produktu, ale także wyobrazić sobie, jak będzie się w nim wyglądać, jak będzie się go używać, jak zmieni się nasze życie po jego zakupie. Opis nie może być tylko suchą formułką podobną do karty technicznej. To złożenie obietnicy klientowi, który musi przekonać się, że dana rzecz naprawdę jest dla niego idealna.

Jeśli kopiujesz opisy ze stron producentów, to oszczędzasz sporo czasu i pieniędzy, ale jednocześnie nie pozwalasz swojemu sklepowi rozwinąć skrzydeł. Takie praktyki są bardzo niekorzystne i powodują, że witryna nigdy nie osiągnie wysokiej pozycji w wyszukiwarce – a jak pewnie wiesz, właśnie wyszukiwarka Google jest najważniejszym kanałem napływu klientów. Dlatego niezbędne są unikalne opisy produktów. Atrakcyjne dla kupujących, ale też dla wyszukiwarki. Takie, które wyróżnią Twój sklep spośród tysięcy innych o podobnym asortymencie.

Potrzebujesz opisów produktów do sklepu internetowego? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pomogliśmy dziesiątkom sklepów w stworzeniu unikalnych, wartościowych sprzedażowo treści. Realizujemy dowolną liczbę opisów – od kilku sztuk do kilku tysięcy. Przy dużych zamówieniach możesz liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty. Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swój sklep i poproś o niezobowiązującą wycenę.

Zamów opisy produktów do sklepu i sprawdź cennik:

  • Jednorazowe zamówienie do 100 opisów (do 500 znaków ze spacjami) – 29 złotych netto za 1 opis

  • Jednorazowe zamówienie od 101 do 500 opisów – 25 złotych netto za 1 opis

  • Jednorazowe zamówienie powyżej 500 opisów – 22 złotych netto za 1 opis.

  • Jednorazowe zamówienie powyżej 1000 opisów – 19 złotych netto za 1 opis.

 

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry