Termin realizacji: do 14 dni

Ghowstwriting

Cena za napisanie dowolnego tekstu w imieniu klienta, ściśle według wytycznych.

1 000 Sprawdź konfigurację lub dodaj opcje dodatkowe

Cena netto (+VAT 23%)

Opcje w cenie

  • Specyfikacja

    • 1 tekst.
    • Długość do 8000 znaków ze spacjami.
    • Pełna korekta i redakcja.
    • Wytyczne i materiały po stronie klienta.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Skorzystaj z darmowej konsultacji z ekspertem, który niezobowiązująco pomoże Ci w wybraniu odpowiednich usług z naszej oferty.

Darmowa konsultacja

Ghowstwriting jest bardzo specyficzną usługą, którą w swoim filmie „Autor widmo” rozsławił Roman Polański. Polega ona na napisaniu dowolnego tekstu w imieniu klienta, który następnie podpisuje się pod nim swoim imieniem i nazwiskiem. Tekst powstaje zgodnie ze ścisłymi wytycznymi i jest pisany z pozycji klienta, dzięki czemu nikt nie może się zorientować, kto jest jego faktycznym autorem. Skorzystaj z kompetencji naszego zespołu i zamów usługę ghowstwritingu w Soluma Content.

Choć ghowstwriting jest owiany nienajlepszą sławą, to od lat funkcjonuje między innymi na rynku wydawniczym. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie nie tylko dla tych osób, które nie potrafią atrakcyjnie pisać, ale też dla klientów niemających wolnego czasu, bardzo zapracowanych lub niewiedzących, jak przelać swoje myśli na papier.

W ramach ghowstwritingu opracujemy dla Ciebie dowolny tekst, który powstanie według uzgodnionego wcześniej schematu. Wystarczy, że podasz nam wytyczne, określisz, co chcesz zawrzeć w tekście, a my zajmiemy się resztą, oszczędzając Ci mnóstwo czasu i energii.

W imieniu klientów piszemy takie teksty, jak przemówienia, wykłady, prelekcje, ale też artykuły specjalistyczne. Już teraz sprawdź cenę ghowstwritingu i zamów usługę realizowaną przez dedykowanego copywritera.

1 000

Cena netto (+VAT 23%)

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.