E-commerce

Ile kosztują profesjonalne opisy produktów? Jaka jest cena stworzenia tekstu sprzedażowego na aukcję Allegro i opisów kategorii do sklepu online? Sprawdź nasz cennik usług dla e-commerce.

Cennik tekstów dla e-commerce

Sprawdź cennik opisów produktów do sklepu internetowego, opisów kategorii, czy treści szablonu aukcji. Mamy prawdopodobnie najlepsze ceny tekstów dla e-commerce w relacji do ich jakości. Wybierz interesującą Cię usługę lub zamów komplet treści do sklepu online, na stronę sprzedażową etc.

Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Skorzystaj z darmowej konsultacji z ekspertem, który niezobowiązująco pomoże Ci w wybraniu odpowiednich usług z naszej oferty.

Darmowa konsultacja

Dla kogo pracowaliśmy?

Klienci zadowoleni z naszych usług.

mnbank
koleje
iglotex
nestle
Rainbow Tours
EasySend
Komatsu
Toyota
kanlux
Creaton
volvo
ICB Pharma
loreal
avens
lirene
Next

Tylko w 2020 roku wartość polskiego rynku e-commerce wzrosła o 20 miliardów złotych. E-handel jest najszybciej rozwijającą się branżą nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Miliony Polaków regularnie robią zakupy online i ten trend z pewnością się nie zmieni. Jeśli masz sklep internetowy, to chcąc go rozwijać musisz zainwestować w profesjonalne treści dla e-commerce. Zespół Soluma Content Ci je dostarczy – zoptymalizowane pod SEO, a przede wszystkim atrakcyjne dla kupujących.

W jakie treści e-commerce warto inwestować?

Podstawą są oczywiście opisy produktów do sklepu internetowego. Już dawno minęły czasy, kiedy właściciele sklepów mogli bez mrugnięcia okiem kopiować opisy ze stron producentów i od konkurencji. Obecnie Google surowo karze za takie praktyki obniżając pozycję sklepu w wyszukiwarce.

Opisy produktów dla sklepów internetowych są najważniejszym narzędziem SEO. W Polsce działa ponad 20 tysięcy e-sklepów i z każdym dniem ich przybywa. To oznacza, że coraz trudniej jest wywalczyć sobie wysoką pozycję w Google. Nie uda Ci się to, jeśli nie zainwestujesz w unikalne opisy produktów oraz opisy kategorii.

Opisy pełnią jednak nie tylko funkcję wspierającą SEO sklepu internetowego. To one w dużej mierze wpływają na decyzje zakupowe klientów. Opis powinien być atrakcyjny, szczegółowo prezentować produkt i budzić potrzebę jego posiadania. Dlatego stworzenie opisów produktów i opisów kategorii należy powierzyć wyspecjalizowanej w tym agencji copywriterskiej. Soluma Content jest do Twojej dyspozycji.

Jakie inne teksty e-commerce zamówisz w naszej agencji?

Mamy duże doświadczenie w tworzeniu treści do szablonów aukcji Allegro i OLX. Doskonale wiemy, jak wyróżnić daną aukcję na tle setek podobnych, używając perswazyjnego języka i budząc zaufanie do marki sprzedawcy. To podstawa zyskownej sprzedaży na portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych.

Masz landing page lub blog, na którym sprzedajesz różne produkty? Zbuduj większą bazę mailingową dając coś za darmo – na przykład e-book. To zawsze świetny sposób na pozyskanie adresów mailowych potencjalnych klientów. Merytoryczny, atrakcyjny treściowo e-book buduje też zaufanie do marki sprzedawcy i profesjonalizuje jego wizerunek. Zleć nam napisanie e-booka na dowolny temat i przekonaj się, jak skuteczne jest to narzędzie w procesie zwiększania zasięgu marki.

Ile kosztują profesjonalne opisy produktów do sklepu internetowego? Jaka jest cena opisu kategorii głównej, napisania e-booka czy przygotowania treści do szablonu aukcji? Zajrzyj do naszego cennika i przekonaj się, że stać Cię na skorzystanie z obsługi renomowanej agencji copywriterskiej.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry