Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Skorzystaj z darmowej konsultacji z ekspertem, który niezobowiązująco pomoże Ci w wybraniu odpowiednich usług z naszej oferty.

Darmowa konsultacja

Dla kogo pracowaliśmy?

Klienci zadowoleni z naszych usług.

mnbank
koleje
iglotex
nestle
Rainbow Tours
EasySend
Komatsu
Toyota
kanlux
Creaton
volvo
ICB Pharma
loreal
avens
lirene
Next

Profesjonalna agencja content marketingowa nie ogranicza się tylko do tworzenia treści na zlecenie klienta. Naszym celem jest również edukowanie oraz doradzanie w taki sposób, aby klient był w stanie samodzielnie opracować i wdrożyć strategię wykorzystania marketingu treści w swojej działalności. Dlatego prowadzimy szkolenia z copywritingu i content marketingu, a także świadczymy doradztwo na rzecz firm chcących efektywnie prowadzić działania marketingowe oraz uniknąć kosztownych błędów.

Na czym polegają szkolenia z copywritingu i content marketingu?

Zapotrzebowanie na takie szkolenia w ostatnich latach znacząco wzrosło, co tylko potwierdza, jak ważnym elementem strategii marketingowych firm stała się treść. Dzięki naszym szkoleniom z copywritingu i content marketingu przedsiębiorcy mogą lepiej wykorzystać potencjał swoich pracowników w zakresie tworzenia unikalnych treści, na przykład opisów produktów do sklepu internetowego.

Podczas szkoleń przekazujemy uczestnikom wiedzę na temat tego, jakim językiem należy komunikować się z klientami, by podnieść zaufanie do marki i tym samym zwiększyć prawdopodobieństwo sprzedaży. Uczymy, jak prowadzić firmowe social media, jak pisać maile, jak tworzyć atrakcyjne artykuły na blog czy artykuły sponsorowane.

Inwestycja w szkolenie z content marketingu i copywritingu długofalowo z pewnością się opłaci, ponieważ będziesz mógł ograniczyć wydatki na zewnętrzne usługi agencyjne. Jeśli natomiast zamierzasz samodzielnie rozkręcić np. swój sklep internetowy, to wiedza zdobyta podczas szkolenia pozwoli Ci tworzyć skuteczne opisy, treści sprzedażowe oraz wszelkie inne teksty, które wpływają na postrzeganie marki przez grupę docelową.

Utknąłeś? Skorzystaj z naszego doradztwa

Doradztwo z zakresu content marketingu i copywritingu jest usługą skierowaną do tych przedsiębiorców, którzy sporo zainwestowali w marketing treści oraz teksty sprzedażowe, ale nie widzą żadnych efektów. Prawdopodobnie jest to wynik niekonsekwencji lub wykorzystywania słabych treści, niedopasowanych do budowanego wizerunku marki.

W ramach doradztwa podpowiemy Ci, jakie błędy zostały popełnione i co zrobić, aby je naprawić. To dużo tańsze rozwiązanie, niż dalsze inwestowanie w content marketing i copywriting według niedziałającego schematu.

Czym jest ghowstwriting?

Ghowstwriting to nic innego, jak wynajęcie zawodowego twórcy treści do napisania jakiegoś tekstu we własnym imieniu. Jest to popularne rozwiązanie na rynku wydawniczym – mało który tzw. celebryta pisze książkę samodzielnie. Ghostwriting sprawdza się również przy tworzeniu artykułów, specjalistycznych tekstów czy pisaniu wykładów i przemówień. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy wiedzą, co chcą przekazać, ale nie mają czasu i/lub umiejętności, by się za to zabrać.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry