Termin realizacji: do 14 dni

Doradztwo

Cena za usługę doradztwa z zakresu tworzenia treści i komunikacji językowej z klientami.

369 Sprawdź konfigurację lub dodaj opcje dodatkowe

Cena netto (+VAT 23%)

Opcje w cenie

  • Specyfikacja

    Cena za 1 godzinę konsultacji z ekspertem z zakresu content marketingu i komunikacji językowej. Konsultacja telefoniczna lub via Skype.

Wybierz opcje

  • Dodatkowa godzina

    150
    szt.

    Cena za każdą dodatkową godzinę konsultacji (maks. 5 godzin w ciągu 1 dnia roboczego).

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Skorzystaj z darmowej konsultacji z ekspertem, który niezobowiązująco pomoże Ci w wybraniu odpowiednich usług z naszej oferty.

Darmowa konsultacja

Jeśli tworzysz treści na rzecz Twojej firmy, ale widzisz, że nie przynosi to spodziewanych efektów, to czas najwyższy skorzystać z pomocy eksperta. Nie marnuj więcej czasu i energii na publikowanie tekstów, które wcale nie pomagają Twojej marce. Nie osłabiaj wizerunku firmy poprzez prowadzenie chaotycznej komunikacji z klientami. Umów się na konsultację 1 na 1 z ekspertem Soluma Content. Doradztwo online z zakresu content marketingu, copywritingu i komunikacji językowej jest świetną inwestycją w branding.

W ramach doradztwa nasz ekspert udzieli Ci konkretnych wskazówek, dzięki którym będzie Ci dużo łatwiej tworzyć nowe treści i to w taki sposób, aby rzeczywiście przekładały się one na wzrost zaufania do marki oraz zwiększenie jej zasięgu w Internecie. Jest to szczególnie ważne, gdy samodzielnie prowadzisz blog firmowy, publikujesz wpisy w social media czy po prostu komunikujesz się z klientami za pośrednictwem maila. To, co i jak do nich piszesz naprawdę ma ogromny wpływ na postrzeganie Twojej marki.

Konsultacje z zakresu copywritingu, content marketingu i komunikacji językowej prowadzimy online lub telefonicznie. Termin oraz godziny dopasujemy do Twojego kalendarza.

Już teraz sprawdź cenę 1 godziny indywidualnych konsultacji z ekspertem Soluma Content i skontaktuj się z nami, by zarezerwować termin.

369

Cena netto (+VAT 23%)

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.