Termin realizacji: do uzgodnienia

Szkolenia

Cena za przeprowadzenie szkolenia online z copywritingu i content marketingu.

1 990 Sprawdź konfigurację lub dodaj opcje dodatkowe

Cena netto (+VAT 23%)

Opcje w cenie

 • Specyfikacja

  • 3 godziny szkolenia online.
  • Dostęp przez Skype lub Microsoft Teams.
  • Nieograniczona liczba uczestników.
  • Możliwość szkolenia 1 na 1.
  • Podsumowanie na maila.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Skorzystaj z darmowej konsultacji z ekspertem, który niezobowiązująco pomoże Ci w wybraniu odpowiednich usług z naszej oferty.

Darmowa konsultacja

Szkolenie online z copywritingu i content marketingu jest usługą skierowaną do dwóch grup przedsiębiorców. Po pierwsze: do tych, którzy samodzielnie prowadzą działania w obszarze marketingu i chcą przestać popełniać błędy w tworzeniu treści. Po drugie: do tych, którzy zlecają prace marketingowe swoim pracownikom, ale widzą, że brakuje im wiedzy oraz umiejętności.

W ramach szkolenia przekażemy Tobie lub Twoim pracownikom cenne informacje z zakresu komunikacji językowej z klientem oraz tworzenia treści biznesowych o charakterze marketingowym. Szkolenie jest nastawione na praktykę, dlatego sięgamy po konkretne przykłady, w tym zaczerpnięte z Twojej firmowej strony www, social mediów czy innych kanałów komunikacji.

Po ukończeniu szkolenia Ty i Twoi pracownicy będziecie przygotowani do tego, aby tworzyć profesjonalne treści w ramach kampanii content marketingowej, w tym pisać artykuły na blog, dodawać nowe wpisy na Facebooka czy publikować artykuły sponsorowane. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo pieniędzy na obsłudze agencyjnej.

Szkolenie z copywritingu i content marketingu kończy się wysłaniem na maila krótkiego podsumowania z najważniejszymi wytycznymi, dzięki czemu możesz stale wracać do naszych porad i unikać popełniania kosztownych błędów.

Już teraz sprawdź cenę szkolenia z copywritingu i content marketingu, a następnie skontaktuj się z nami, by zarezerwować dogodny termin.

1 990

Cena netto (+VAT 23%)

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.