Strona archiwalna.

Sprawdź aktualny cennik.

cennik copywritingu, namingu, tworzenia tekstów

Cennik artykułów sponsorowanych

Darmowa wiedza przekłada się na realne zyski 

Dużo mówi się o tym, że aby skutecznie promować się w Internecie, należy publikować teksty dobrze odbierane przez wyszukiwarkę. To tylko połowiczna prawda. Przede wszystkim trzeba bowiem przyciągnąć uwagę czytelników, a tego nie da się zrobić bez odpowiedniej jakości, poziomu merytorycznego i przyjaznego stylu pisania. Dobrej klasy artykuły mogą być jednym z najskuteczniejszych narzędzi promocyjnych Twojej firmy. 

Soluma Content tworzy artykuły na potrzeby firm, instytucji, osób prywatnych i wydarzeń. Piszemy zarówno w oparciu o materiały przedstawione przez Klienta, jak i zdobyte we własnym zakresie. Gwarantujemy jakość, która pozwoli Ci zbudować silną, ekspercką pozycję w Internecie. To bezcenna wartość i znakomity fundament pod tworzenie rozpoznawalnej marki. 

Stworzone przez nas artykuły wykorzystasz na swoim firmowym blogu, w wydawnictwach drukowanych, na portalach tematycznych. Dostarczamy teksty sponsorowane, merytoryczne, okolicznościowe. Poniżej znajdziesz cennik artykułów sponsorowanych. Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Skontaktuj się z nami! 

Zamów artykuły:

  • Z samodzielnym zebraniem materiałów - 59 złotych netto (do 3500 znaków ze spacjami)
  • Na podstawie dostarczonych materiałów - 49 złotych netto (do 3500 znaków ze spacjami)
  • Sponsorowane do wydawnictw drukowanych/portali - 79 złotych netto (do 5000 znaków ze spacjami)

Publikuj artykuły:

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry