Strona archiwalna.

Sprawdź aktualny cennik.

cennik copywritingu, namingu, tworzenia tekstów

Cennik tworzenia haseł i namingu

Na początku była nazwa...

Nazwa Twojego biznesu to bardzo poważna sprawa. Będzie Ci towarzyszyć przez lata, na każdym etapie współpracy. Od jej chwytliwości, adekwatności i efektywności zależy w dużej mierze to, czy w ogóle zapracujesz na rynkową rozpoznawalność. 

Hasła reklamowe zapadają w pamięć, często żyją własnym życiem, nierzadko lepiej identyfikują markę niż jej nazwa. Decydując się na ich stosowanie należy być bardzo ostrożnym i dokładnie przemyśleć nie tylko ich sens, ale także przewidzieć efekty promocyjne. Co stanie się w sytuacji, gdy poszerzysz zakres działalności? Czy hasło nadal będzie dla Ciebie odpowiednie?

Soluma Content zajmuje się tworzeniem haseł reklamowych i szeroko pojętym namingiem. Opracujemy dla Ciebie nazwę firmy, nazwę domeny internetowej, nazwy dla poszczególnych usług i produktów. Dbamy o spójną identyfikację biznesową, ale myślimy głównie o Twoich klientach - to dla nich efekt naszej pracy ma być dostatecznie atrakcyjny. 

Zamów tworzenie namingu:*

  • hasła reklamowe - 239 złotych netto/3 propozycje
  • nazwa firmy - 499 złotych netto/3 propozycje
  • nazwa produktu - 259 złotych netto/3 propozycje

*Ceny nie zawierają badań rynkowych, ankiet etc.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry