Strona archiwalna.

Sprawdź aktualny cennik.

cennik copywritingu, namingu, tworzenia tekstów

Cennik tworzenia tekstów na blog

Czytają = kupują

Blog jest świetnym narzędziem marketingowym, które wspiera zasięg firmy w sieci. Nie tylko stanowi źródło wartościowych linków kierujących do strony docelowej, ale także buduje zaplecze merytoryczne. Klienci poznają nasze kompetencje, możliwości, są wdzięczni za przekazanie im darmowej wiedzy. W konsekwencji zyskujemy ich bezcenną przychylność. Jest duża szansa, że skorzystają z naszej oferty. 

Prowadzenie bloga firmowego jest bardzo czasochłonne, bo sukces tej strategii zależy głównie od regularności. Jeśli nie masz czasu, aby tworzyć przynajmniej 3 artykuły tygodniowo, zleć to Solumie Content. 

Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem blogów firmowych i prywatnych, włącznie z publikacją artykułów i moderowaniem komentarzy. Dzięki nam Twój blog będzie żyć, a w konsekwencji doskonale promować Twoją firmę. 

Zamów prowadzenie bloga firmowego:

Kompleksowa usługa -  799 złotych netto miesięcznie (8 tekstów o objętości do 2500 znaków ze spacjami + publikacja). Umowa na minimum 3 miesiące. 

Pojedynczy wpis :

  • 49 złotych netto - w przypadku jednorazowego zamówienia minimum 20 wpisów
  • 59 złotych netto - w przypadku jednorazowego zamówienia minimum 15 wpisów
  • 69 złotych netto - w przypadku jednorazowego zamówienia minimum 10 wpisów
  • 79 złotych netto - w przypadku jednorazowego zamówienia minimum 6 wpisów
  • 89 złotych netto - w przypadku zamówienia 1-4 wpisów

Budowa i uruchomienie bloga - już od 799 złotych netto (bez tekstów, podstawowy szablon graficzny, CMS WordPress). 

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry