Strona archiwalna.

Sprawdź aktualny cennik.

cennik copywritingu, namingu, tworzenia tekstów

Cennik tworzenia tekstów na stronę www

Zbuduj zaufanie do Twojej marki dzięki profesjonalnym tekstom marketingowo-wizerunkowym

Nowoczesna i skuteczna strona www nie może istnieć bez dobrych tekstów. Nie ma od tej zasady żadnych wyjątków. Teksty na stronie internetowej nie tylko przyciągają ruch z wyszukiwarki (organiczny - najcenniejszy), ale także prezentują ofertę, przybliżają wartości marki, budują renomę biznesu. Strona pozbawiona treści lub zawierająca teksty napisane mało atrakcyjnym, niepoprawnym językiem, jest niewiarygodna, co fatalnie odbija się na wizerunku przedsiębiorstwa. 

Soluma Content tworzy teksty marketingowo-wizerunkowe na strony www firm i marek, których celem jest maksymalne skupienie uwagi odwiedzających. Piszemy treści na stronę główną i do poszczególnych zakładek, a także na landing page, blogi i portale internetowe. Tworzymy również sugestywne opisy produktów na potrzeby sklepów online.Cennik opisów znajdziesz TUTAJ. 

Zamów teksty marketingowo-wizerunkowe na stronę www:

  • Na stronę główną (tekst sprzedażowy) - od 89 złotych netto (do 2000 znaków ze spacjami)
  • Do zakładek - od 59 złotych netto (do 2000 znaków ze spacjami)
  • Komplet treści na landing page (wraz z nagłówkami CTA) - od 229 złotych za stronę do 5 bloków
Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry